Zastal pokonany - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: sobota, 27.04.2024 | Imieniny obchodzą: Felicja, Teofil, Zyta

« powrótZastal pokonany

Zastal pokonany

14.10.2023 11:03 Czwarte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach odnieśli nasi koszykarze pokonując 87 : 72 SKM Zastal Zielona Góra.

Ciekawe i zacięte spotkanie mogli obejrzeć wczoraj kibice zgromadzeni w kłodzkiej hali. Drużyna Zastalu jak się można było spodziewać postawiła trudne warunki gry, korzystając często ze strefy. Wynikiem m.in. tego  nasze problemy ze skutecznością na dystansie i szybko przekraczany limit faulów pozwolił gościom schodzić na dużą przerwę z 3 pkt. zaliczką. Trzecia kwarta była lepsza w wykonaniu naszej drużyny, co pozwoliło na objęcie 4 pkt. prowadzenia. W kończącej mecz kwarcie powiększaliśmy przewagę, dzięki czemu ostatnie minuty gry odbywały się pod naszą pełną kontrolą. Cieszy wygrana, szczególnie w kontekście naszego niekorzystnego zeszłorocznego bilansu.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko -  Q8 Oils SKM Zastal Zielona Góra 87 : 72 (17:23, 24:21, 22:15, 24:13)

Występowali : Weiss 24 (6 zb., 7 as.), Kurowski 15 (1×3), Wojciechowski 12 (10 zb.), Barycza 10 (2×3, 10 zb.), Siołek 9, Szymański 8 (2×3, 5 zb.), Bernecki 4, Zenner 3 (1×3), Tkaczyk 2, Ptaszyński, Barnaś, Szafarski.